+370 656 15385 info@vailida.lt

UAB Vailida sertifikatas ISO 9001 ir ISO 14001Įmonė buvo įkurta 2004 m. Vaidoto Mozūraičio iniciatyva, siekiant pervežti naudotus automobilius iš vakarų Europos į rytų Europą, taip pat prekiaujant kokybiškais, naudotais automobiliais.

2005 metais įmonė pradėjo plėsti veiklą ir įsigijo naujų autovežių. Autovežiai turi sekimo sistemą, kuri tiksliai parodo jo buvimo vietą, jos pagalba galima apytiksliai nustatyti pasikrovimo ar nusikrovimo laiką.

Visi kroviniai yra drausti pagal tarptautinės CMR konvencijos reikalavimus 1.000.000 EUR sumai. Įmonė yra lanksti, greitai prisitaikanti prie rinkos pokyčių, todėl greitai prisitaiko prie minimalių sąnaudų, tai užtikrina mūsų konkurencingumą rinkoje. Šiuo metu įmonėje dirba 120 žmonių, kurie sklandžiai užtikrina kasdieninę įmonės veiklą, siekiant patenkinti „Vailidos“ klientus.

Mūsų vairuotojai yra patyrę, apmokyti atlikti pakrovimo, tvirtinimo, iškrovimo, dokumentų tvarkymo darbus. Galite nesirūpinti pervežamų automobilių saugumu, jie saugiai ir laiku pasieks tikslą.

 

Automobilių gabenimas Automobilių gabenimas Autovežis
Automobilių pervežimai Automobilių transportavimas Parduodami naudoti automobiliai
UAB Vailida - logistika, ekspejimas Automobilių pervežimas Vilkikai