+370 656 15385 info@vailida.lt

Pagrindinė įmonės veikla – automobilių gabenimas. Vežame naujus ir naudotus automobilius. Išmanome savo darbą ir galime Jums pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas, kurias teikia kvalifikuota ir operatyvi darbuotojų komanda, naujos transporto priemonės.

Mūsų autovežiai yra su specialiai automobilių gabenimui pritaikyta įranga, visuose autovežiuose įdiegtos GPS navigacijos sistemos. Tai leidžia operatyviai matyti mūsų autovežius, bet kurioje europos  vietoje. Šių technologijų dėka mes, bet kada galime Jus informuoti apie Jūsų automobilių būvimo vietą. Mūsų vairuotojai yra patyrę, apmokyti atlikti pakrovimo, iškrovimo, tvirtinimo, dokumentų tvarkymo darbus. Galite nesirūpinti pervežamų automobilių saugumu, jie saugiai ir laiku pasieks tikslą.

Esant automobilių pervežimo poreikiui galime suorganizuoti pervežimą pasinaudojant subrangovų paslaugomis. Tai vežėjai, atitinkantys visus įmonės kokybės reikalavimus, dirbantys kartu su mūsų įmone ne pirmus metus, naudojantys tik nepriekaištingos kokybės transporto priemones, bei besivadovaujantys automobilių pervežimų kokybės standartais ir reikalavimais.

Parduodame naujus ir naudotus automobilius. Parduodamų automobilių techninę būklę leidžiame pasitikrinti atstovybėse. Parduodamų automobilių parkas atnaujinamas kiekvieną savaitę. Norintiems įmonėje įsigyti automobilį, suteikiama išsami informacija apie siūlomus automobilius, jų įsigijimo galimybes. Įmonė bendradarbiauja su AB SWEDBANK LIZINGAS, SEB LIZINGAS LIZINGAS, LUMINOR lizingas.